Elektrické kolobežky Xiaomi | Razor | Evolveo

Najlepšie elektrické kolobežky 2020

Pripravili sme pre Vás prehľad najlepších elektrických kolobežiek na slovenskom trhu v roku 2020.

Razor Power Core E100

Elektrická kolobežka pre deti
RAZOR POWER CORE E100

3.

3.5/5
Xiaomi Pro Black - elektrická kolobežka

Elektrická kolobežka
XIAOMI MI PRO 2

1.

4.5/5
Xiaomi Mi 1S

Elektrická kolobežka
XIAOMI MI 1S

2.

4/5

Na úvod

Elektrické kolobežky sú čoraz populárnejšie z niekoľkých dôvodov. Sú úžasné v tom, že ľudí dokážu efektívne a účinne premiestniť z miesta na miesto, a jednoducho sú zábavné! Kto by nechcel jazdiť na kolobežke rýchlosťou až 30 km za hodinu bez toho, aby sa  musel namáhať? So všetkými dostupnými možnosťami nemali elektrické kolobežky žiaden problém prilákať veľké davy ľudí, ale v ceste im zo začiatku stálo niekoľko problémov.

Jedným z najväčších problémov, ktorým čelili elektrické kolobežky, je to, že na začiatku dlho nevydržali a rýchlo sa vybíjali. Koho by už len zaujímalo, či kolobežka pôjde rýchlo, ak to dokáže len pár minút? Bohužiaľ, nižšia výdrž batérie si začala v tomto odvetví vyberať daň. Dobrou správou je, že mnoho spoločností a modelov, vrátane všetkých tých, ktoré sú uvedené v tomto zozname, tento problém vyriešilo. Teraz, keď majú ľudia na elektrických kolobežkách dlhšiu výdrž batérie, môžu kolobežku použiť na prepravu v meste.

Ďalším obrovským problémom pre elektrické kolobežky bolo to, že boli príliš malé pre väčšinu dospelých. Kolobežky sa samozrejme začali vyrábať väčšinou ako detská hračka, ale keď vyšli elektrické kolobežky, boli obvykle zamerané pre dospelých. Pretože väčšina spoločností v tomto okamihu nevyrábala elektrické kolobežky pre dospelých, nepozná požadované veľkosti a často ich vyrábajú príliš malé. Tieto problémy však riešia aj modely uvedené v prehľade „Najlepšie elektrické kolobežky 2020“.

Nižšie nájdete najlepšie elektrické kolobežky

Po tom, čo ste sa dozvedeli viac o kolobežkách, pravdepodobne budete chcieť bližšie spoznať najlepšie elektrické kolobežky. Namiesto toho, aby ste urobili všetok prieskum sami, a čítali rôzne recenzie, preverili sme najlepšie elektrické kolobežky na trhu!

Prehľadali sme všetky blogy a recenzie, aby sme našli tie najlepšie elektrické kolobežky z najlepších. Všetky podstatné informácie sme zhrnuli do jedného celku, takže ak máte záujem o elektrické kolobežky, čítajte ďalej!

1. XIAOMI MI PRO 2

Xiaomi Pro Black - elektrická kolobežka

Na prvom mieste sa umiestnila elektrická kolobežka Xiaomi Mi Pro 2. Ak hľadáte elektrickú kolobežku s dlhším dojazdom, potom je Xiaomi Mi Pro 2 vynikajúcou voľbou. Táto kolobežka vydrží oveľa dlhšie pri jednom nabití batérie a pri zachovaní podobných rýchlostí ako ostatné modely elektrických kolobežiek v tomto zozname.

Batéria s dlhou životnosťou

Keďže všetky tieto elektrické kolobežky majú výdrž batérie iba cca 15-20 kilometrov, pravdepodobne viete, že to nie je skutočne rozumný spôsob, ako sa presúvať na dlhšie vzdialenosti. Niektorí z nás sa potrebujú dostať na miesta vzdialenejšie ako 20 km a späť, a preto je výdrž batérie 45 km neuveriteľný skok pred konkurenciou!

Dvojitý brzdový systém

Bezpečnostné prvky nemusia byť vždy tou najzaujímavejšou vecou, o ktorej sa dá hovoriť, ale bezpečnosť na elektrickej kolobežke je dôležitá. Dvojitý brzdový systém na Xiaomi Pro chráni jazdca pred akýmkoľvek nebezpečenstvom. Zastaví vás do 4 metrov, čo je pri rýchlosti 25 km/h vskutku veľmi dobré číslo!

Plusy+

+ Výkonný dvojitý elektromotor dodáva silu, ktorá Vás pohodlne prepraví rýchlosťou 25 km/h aj do kopcov. 
+ Výdrž batérie. Batéria Xiaomi Pro s dlhou výdržou vám umožní prejsť na jedno nabitie až 45 km.
+ Dvojitý brzdový systém vám dodá bezpečie v núdzových situáciách.

3. RAZOR POWER CORE E100

Razor Power Core E100

RAZOR POWER CORE E100 je z dobrého dôvodu jedna z najlepších elektrických kolobežiek pre deti na trhu. Kolobežka má každý malý detail, ktorý je potrebný na to, aby vás dostala tam, kam potrebujete a aby ste sa tam dostali včas a pohodlne.

Výkonný motor a batéria

Ľudia väčšinou najprv hľadajú výdrž batérie a rýchlosť motora. Všetky ostatné podrobnosti sú na druhom mieste, a preto sme vám chceli priniesť veľmi pôsobivé údaje o elektrickej kolobežke Razor E Prime. Táto kolobežka sa môže pochváliť rýchlostným limitom 18 km/h a 80 minútovou výdržou batérie na jedno nabitie.

Odolný rám

Elektrická kolobežka Razor Power Core E100 sa vyznačuje odolným hliníkovým rámom, patentovanou technológiou proti hrkotaniu, jednoduchým skladaním, mimoriadne dlhým a mimoriadne širokým hliníkovým profilom z extrudovaného hliníku a držadlami z mäkkej gumy v tvare hranolu pre maximálne pohodlie a každodenné použitie.

Plusy+

+ Výkonný motor, ktorý zrýchľuje do maximálnej rýchlosti 18 km/h. (Maximálna rýchlosť vhodná pre deti)
+ Výdrž batérie 80 minút na tejto elektrickej kolobežke je dostatočný na to, aby vás dostal do cieľa a späť.
+ Patentovaná technológia a rám kolobežky z extrudovaného hliníkového profilu, ktorý dodáva dostatočnú pevnosť a komfort počas jazdy.

Na čo sa zamerať pri výbere elektrickej kolobežky?

Elektrické kolobežky sú na vzostupe a je tu niekoľko značiek a modelov, z ktorých si môžete vybrať. Môže to byť mätúce a niektorí ľudia sa  dokonca nákupu elektrickej kolobežky vyhýbajú zo strachu zo zlého výberu. Našťastie sme pre vás vybrali tie najlepšie elektrické kolobežky a tie menej kvalitné tu ani neuvádzame. Existuje však niekoľko vecí, ktoré by ste mali zvážiť pred nákupom elektrickej kolobežky, takže čítajte ďalej!

Pre začiatok musíte vedieť, na čo chcete elektrickú kolobežku používať. Ak chcete kolobežku vymeniť za auto a cestovať s ňou po meste, potom je potrebná kolobežka s dlhším dojazdom a slušnou rýchlosťou. Nechcete si predsa vybrať kolobežku s výdržou batérie do 30 minút. Ak je cieľ vašej cesty vzdialený od vás 15 km, potom je najideálnejšou voľbou elektrická kolobežka s 2-násobným dosahom 30-40 km.

Tiež by ste mali vedieť, pre akú vekovú skupinu chcete kúpiť kolobežku. Ak hľadáte elektrické kolobežky pre deti alebo dospievajúcich teenagerov, potom by mala byť vaša voľba kolobežky s maximálnou rýchlosťou do 10-15 km/h. Ak hľadáte elektrické kolobežky pre dospelého, vynikajúcou voľbou sú kolobežky s maximálnou rýchlosťou nad 25 km/h. Niektoré z kolobežiek na tomto zozname majú dokonca maximálnu rýchlosť až 30 kilometrov za hodinu, čo postačuje na to, aby ste vymenili v mnohých prípadoch auto za elektrickú kolobežku!

Celkovo môže byť výber elektrickej kolobežky ťažkou úlohou. Existuje mnoho premenných, ale nepozerajte sa na to ako na negatívny aspekt. Používaním elektrických kolobežiek znižujete znečistenie životného prostredia a jazda do práce, do školy alebo obchodu je zábavou.

Close Menu