Elektrické kolobežky Xiaomi | Razor | Evolveo

Xiaomi Mi Pro 2

Intuitívna a ľahko ovládateľná 
Výdrž batérie s dosahom 45 km
Dvojitý brzdový systém
Prenosný skladací dizajn

Elektrická kolobežka Xiaomi Mi 2
Elektrická kolobežka Xiaomi

Prečo Xiaomi Mi Pro 2?

Dizajn

Minimalistický, ale moderný dizajn elektrickej kolobežky Mi získal prestížne ocenenie Red Dot „Best of the Best“, ako aj cenu iF Design Award 2017.

Kompaktnosť

Jednoduchým potiahnutím páčky zložite kolobežku, pričom zvonček kolobežky zaskočí do západky na zadnom kolese. Výsledkom je kompaktný a bezpečný skladací dizajn, ktorý je ideálny na uloženie elektrickej kolobežky Xiaomi Mi doma, v kancelárii alebo v kufri auta.

Konštrukcia

Robustný rám je vyrobený z hliníka pre letecký priemysel, ktorý má vysokú štrukturálnu pevnosť. Má tiež vynikajúcu tepelnú vodivosť a odolnosť proti korózii. Kolobežka Xiaomi Mi váži iba 14,5 kg a je vynikajúca na manévrovanie.

Svetlomety

Svetlomety sú nevyhnutné pre nočné jazdenie, ale nie všetky kolobežky ich majú. Kolobežka Xiaomi Mi obsahuje ultra jasné 1,1 W svetlomety s dosahom až 6 metrov pre zvýšenie bezpečnosti.

Brzdy

Brzdy na kolobežke obsahujú protiblokovací brzdný systém eABS pre efektívnu a pohotovú brzdnú dráhu len 4m.

Batéria

Batéria s dlhým dosahom 45 km s inteligentnou správou napájania. Niekoľko vysoko-kapacitných lítiových batérií poskytuje na jedno nabitie ohromné množstvo km. Inteligentná správa batérií prostredníctvom aplikácie zobrazuje stav batérie a v prípade problémov vás okamžite upozorní.

Pneumatiky tlmiace nárazy

Veľké predné a zadné pneumatiky vynikajúco tlmia nárazy. Spolu s 300 W motorom so stabilným výkonom je elektrická kolobežka Xiaomi Mi Pro 2 nastavená tak, aby poskytoval plynulejší zážitok z jazdy

Parametre

Elektrická kolobežka Xiaomi Mi Pro 2 vzbudzuje dojem nadčasovosti, dynamickej jazdy a moderného dizajnu. V meste sa s ňou dostanete kamkoľvek a veľmi rýchlo. Stlačením jediného tlačítka na riadidlách preberiete túto mestskú šelmu k životu. Naskočte na nový trend mestskej prepravy.
Xiaomi Mi Pro 2
Elektrická kolobežka

"Štatistika jazdy priamo v aplikácií."

Mobile Magazine

Close Menu